Amway Boutique & Product Selection Center
Kyiv

ВІТАЄМО В «AMWAY БУТІК» І ТОРГОВОМУ ЦЕНТРІ КИЄВА!

«Amway Бутік» та Торговий центр в Києві розташовані неподалік від центру міста. Поряд дві станції метро, автобусні та тролейбусні зупинки, тож до нас зручно добиратися громадським транспортом. Проте якщо ви надаєте перевагу власному автомобілю, на прилеглій території  облаштовані місця для паркування.

В торговому центрі ви можете придбати продукти категорій «Краса та догляд за тілом», «Здоров`я» та «Оселя». В «Amway Бутік», який було відкрито у квітні 2013, представлено продукти престижних торгових марок.

У торговому центрі можна придбати як вибрану на місці, так і заздалегідь замовлену продукцію, а також отримати необхідну інформацію про бізнес Amway. Ми заохочуємо всіх наших відвідувачів до активного ознайомлення з нашими продуктами завдяки мультимедійним демонстраціям, стендам, інформаційним матеріалам. Адже володіючи вичерпною інформацією про продукт, ви почуватиметесь впевнено, розвиваючи продукцію свій бізнес Amway.

Також до ваших послуг зона тестування продукції категорії «Краса» в «Amway Бутік», яка працює з понеділка по суботу з 10.00 до 22.00. Ми пропонуємо підтримку професійних промоутерів з питань вибору декоративної косметики. Ви також знайдете тут товари категорій iCook та eSpring, що доступні в зручній зоні, яка обладнана для проведення мастер-класів і демонстрацій продукції. Для проведення зустрічей Діамантові НПА можуть скористатися кімнатою для переговорів, яка вміщує 6-7 осіб. З такою ж метою може використовуватися робоча зона та кафетерій в «Amway Бутік».

Щоб зробити візит до торгового центру ще більш зручним, на вході ви можете залишити речі у шафках, які замикаються на ключ, і насолоджуватись процесом покупок.

Наша команда  завжди готова прийти вам на допомогу та відповісти на ваші запитання.

адреса

вул. Казимира Малевича, 87

Київ, 03150, Україна

Тел. (044) 495 13 68

Факс (044) 495 13 44

 

Робочі години

пн.-сб.: 10:00-22:00