Amway Plaza
Istanbul

İSTANBUL AMWAY PLAZA’YA HOŞ GELDİNİZ!

2011 Temmuz ayında açılan Amway Plaza, bütün Amway Serbest Girişimcilerine kullanım amaçlı tasarlanmış modern bir iş yeridir. Toplu taşıma araçları ile Amway Plaza’ya kolay ulaşabilirsiniz. – 8A ile Kadıköy’den direk, metro ile Yeni Sahra durağından kısa mesafe yürüyerek ulaşabilirsiniz. Aracınızla gelmek isterseniz, TEM otoyolu ve E5 karayolunu kullanabilirsiniz.

1,000 m2 ‘lik Plazamız Amway İş imkanlarınızı desteklemek ve geliştirmek amaçlı hizmet vermektedir. İş imkanlarını anlatabileceğiniz her ortam hazırlanmıştır. Toplantılar yapabilir, Wi-Fi kullanabilir ve kahve köşemizde iş ortaklarınıza sıcak veya soğuk içecek ısmarlayabilirsiniz. Dört bilgisayarımızın bulunduğu bölümde sponsorluk işinizi tamamlayabilir, günlük işlerinizi kontrol edebilir ve ürün siparişi verebilirsiniz.

Ürünlerimizi içeren sergi yerlerimizi ve ekran prezantasyonlarını rahatça gezebilir, isterseniz Amway literatüründen örnekler satın alabilirsiniz. Plaza’da aktif katılımlı ürün bilgileri elde edebilir, ürünleri müşterilerinize tanıtabilir, ayrıca uygulamalı ürün eğitimlerine katılabilirsiniz.

En son teknoloji ile donatılmış Amway Plaza’da iki büyük toplantı salonumuz, 72 kişiyi misafir etmeye hazırdır. Ayrıca, dört küçük 8 ‘er kişilik toplantı odası ürün prezantasyonu gibi etkinlikler için kullanılabilmektedir.

Sorularınız için Türkçe ve İngilizce konuşan dostça ekibimiz ile temasa geçmekte tereddüt etmeyiniz.

Amway Plaza’da görüşmek üzere!

 

adres

Barbaros Mahallesi Halk Caddesi No.49

Batıataşehir 34746

Istanbul, Turkey

Tel: +90 (216) 2912900-06

Fax + 90 (216) 2912907

 

ÇALIŞMA SAATLERİ

Salı-Pazar: 12:00-21:00
Katalog satışı :
Salı-Pazar: 12:00-20:30