Amway Experience Center und Amway Store
Munich

WITAJCIE W CENTRUM WYSTAWIENNICZO-TRENINGOWYM W PUCHHEIM (MONACHIUM)!

Nasza siedziba, mieszcząca się w Puchheim niedaleko Monachium, stanowi centrum administracyjne, z którego pracownicy Amway wspierają Przedsiębiorców działających w Niemczech i we Francji. Można tu łatwo się dostać szybką koleją miejską lub samochodem; zapewniamy miejsca parkingowe.

Centrum Wystawienniczo-Treningowe w Monachium, wybudowane na rozległym terenie 1600 m2, ma za zadanie informować i przekazywać wiedzę na temat pełnego asortymentu Amway oraz szczegółów dotyczących prowadzenia biznesu. Zarezerwuj dla siebie i swoich klientów termin zwiedzania centrum z przewodnikiem, podczas którego zobaczycie ogrom możliwości, jakie oferuje Amway.

Nasz sklep umożliwia zakup wszystkich produktów Amway. Można tu także przespacerować się po specjalnych strefach Amway, w których zorganizowano wystawy produktów i prezentacje multimedialne, dzięki którym dowiecie się więcej na temat naszych marek.

Zachęcamy do udziału w jednej z naszych imprez firmowych lub w warsztatach szkoleniowych. W tym celu udostępniamy trzy pomieszczenia, wszystkie w układzie teatralnym: jedno dla maksymalnie 196 osób i dwa dla maksymalnie 35 osób. Ponadto istnieje możliwość rezerwacji jednej z naszych małych sal mieszczących cztery osoby, które idealnie nadają się do przerowadzania małych prezentacji i rozmów biznesowych.

Zapraszamy do korzystania ze strefy co-workingu i pracy online, która wyposażona jest w 10 komputerów z Wi-Fi. Można stąd prowadzić swój biznes, składać zamówienia lub po prostu odpocząć w kawiarence.

Nasz niemiecko- i anglojęzyczny personel udzieli pomocy w każdej sprawie.

adres

Benzstr. 11 b-c

82178 Puchheim, Niemcy

E-mail: experience-center-munich@amway.com