Amway Experience Center und Amway Store
Munich

PUCHHEIM (MÜNİH)’TEKİ AMWAY DENEYİM MERKEZİ VE AMWAY MAĞAZASINA  HOŞ GELDİNİZ!

Münih yakınlarında Puchheim’de bulunan tesislerimiz, Almanya ve Fransa’da faaliyet gösteren Amway Serbest Girişimcilerine  destek sağlayacak Amway elemanlarının bulundukları idari merkezdir. Merkezimiz, S-Bahn (hızlı şehir demiryolu) veya oto ile ulaşılacak bir yerdir. Park yerimiz de vardır.   

Büyük, 1,600 m2 ‘lik alanda düzenlenmiş olan Münih Amway Deneyim Merkezimiz, Amway ürünleri ve ilgili iş hakkında kapsamlı enformasyonu sizlere temin etmek ve sizleri bu tür konularda bilgilendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Bu bağlamda Amway işindeki potansiyelin zenginliğini sergilemek amacıyla düzenlenen rehberli tura katılmak için kendiniz ve müşterileriniz için bir yer ayırttırınız.  

Mağazamız, Amway ürünlerini satın almanızı mümkün kılmaktadır. Bu, aynı zamanda ürünlerimiz hakkında daha çok bilgi edinmek için ürün sergileri ve ekranlı sunum olanakları ile teçhiz edilmiş özel Amway alanlarımızı gezmenize imkân sağlar.

Üstelik orada kurumsal etkinliklerimiz veya çalıştaylarımızdan birine katılabilirsiniz. Biri 196 kişilik, diğer ikisi 35-şer kişilik olmak üzere, hepsi tiyatro stilinde bu amaçla tasarlanmış olan üç salonumuz hizmetinize hazırdır. Ayrıca, küçük prezantasyonlar veya iş görüşmelerine müşterilerinizi davet etmek istediğinizde mükemmel olanaklar sağlayan ve her biri dört kişilik olan küçük toplantı odalarımızdan birini rezerve ettirebilirsiniz.

10 Bilgisayar ve Wi-Fi sistemi ile teçhiz edilmiş ortak çalışma ve online mekanımızı da rahat kullanın. Orada sponsorluk etkinliklerinizi gerçekleştirebilir, siparişlerinizi verebilir veya kahve köşemizde istirahat edebilirsiniz.

Almanca ve İngilizce konuşan elemanlarımız her türlü sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

adres

Benzstr. 11 b-c

82178 Puchheim, Germany

Eposta:experience-center-munich@amway.com