Ласкаво просимо на офіційний сайт

Умови використання сайту

Надання доступу та використання сайту (надалі — «Сайт»), інформації, матеріалів, продукції та послуг, які доступні на Сайті, регулюються цими умовами використання (надалі «Умови використання сайту»)

Крім того, для Незалежних підприємців Amway (НПА), Учасників або Привілейованих Учасників застосовуються Правила ведення бізнесу Amway та Політики Amway, та для-будь-яких операцій з придбання товарів чи послуг застосовуються Правила та умови оформлення замовлення на продукцію Amway.

Умови використання сайту можуть час від часу оновлюватися. Нові версії будуть розміщені на сайті та набувають чинності одразу після їх опублікування. Використовуючи сайт, вам потрібно регулярно перевіряти, чи були внесені зміни або оновлення до Умов використання сайту.

Сайт надає інформацію про компанію Amway, можливості бізнесу, продукцію та послуги Amway, що призначені для використання тільки в Україні, та регулюється відповідно до чинного законодавства України. Компанія Amway не несе відповідальності та не має жодних фінансових зобов'язань за використання сайту з інших країн.

Натисніть на наведені нижче посилання для переходу до відповідного розділу:

  1. Положення Amway про конфіденційність та Політика щодо захисту персональних даних та конфіденційної інформації
  2. Авторське право та використання Матеріалів сайту
  3. Посилання на інші сайти
  4. Посилання інших сайтів на сайт
  5. Обмеження відповідальності, відмова від надання гарантій та відшкодування
  6. Обмеження або блокування доступу до сайту за порушення Умов використання сайту
  7. Положення про подільність умов
  8. Вибір права, юрисдикція та місце провадження

 

1. Положення Amway про конфіденційність та Політика щодо захисту персональних даних та конфіденційної інформації

Всі персональні дані, які надаються компанії Amway у процесі використанні сайту, будуть оброблятися відповідно до Положення про конфіденційність сайту. Вся інформація, яка надається компанії Amway під час використання сайту має бути достовірною, повною та актуальною. кщо у нас будуть підстави вважати, що було надано недостовірну, неповну та неактуальну інформацію, доступ до сайту може бути обмежено або заблоковано.

2. Авторське право та використання Матеріалів сайту

Сайт та матеріали, які розміщені на сайті, захищені правами інтелектуальної власності, у тому числі авторськими правами, правами на використання комерційних найменувань та торговельних марок, включаючи назву «Amway» і логотип Amway, та належать Amway або використовуються Amway згідно з ліцензією або за згодою власника таких прав. Матеріали, які захищені правами інтелектуальної власності, включають, але цим не обмежуються, дизайн, макетування, зовнішній вигляд, вид, графіку, фотографії, зображення, статті, розповіді та інші матеріали, які доступні на сайті (надалі — «Матеріали сайту). Матеріали сайту можуть бути відтворені, розповсюджені, опубліковані або іншим чином представлені широкому загалу тільки за письмової згоди Amway. Як виняток до цього правила, Amway надає НПА або Привілейованим Учасникам обмежену, невиключну ліцензію, яка може бути відкликана, використовувати Матеріали сайту виключно для здійснення своєї діяльності як НПА або Привілейованого Учасника для завантаження, збереження, друку, копіювання, обміну та демонстрації Матеріалів сайту, за умови, що до Матеріалів не вносяться зміни і на джерело інформації дається посилання, якщо будь-які Матеріали сайту розголошуються третім особам. Якщо у вас є додаткові запитання стосовно використання Матеріалів сайту, будь-ласка зв’яжіться з нами. У випадку припинення дії контракту, НПА або Привілейовані Учасники повинні видалити або знищити всі матеріали, які зберігалися, були надруковані або скопійовані, якщо вони не мають бути збережені згідно з вимогами законодавства.

3. Посилання на інші сайти

На нашій сторінці можуть міститися посилання на інші сайти, які ми не контролюємо. Ми не несемо відповідальності та не маємо жодних фінансових зобов'язань щодо матеріалів, які доступні на сайтах таких третіх осіб. Ми рекомендуємо вам прочитати умови використання та положення про конфіденційність всіх сайтів третіх осіб, перш ніж користуватися такими сайтами або надавати свої персональні дані чи будь-яку іншу інформацію на такі сайти або через них.

4. Посилання інших сайтів на сайт

Щоб розмістити посилання з сайту третьої особи на, потрібна попередня письмова згода від Amway. Якщо ви хочете перейти з інших сайтів, будь-ласка зв’яжіться з нами.

5. Обмеження відповідальності, відмова від надання гарантій та відшкодування

Наскільки це дозволено чинним законодавством, ні Amway, ні пов’язані з ним особи не несуть відповідальності за будь-яку пряму, непряму, випадкову або іншу шкоду, включаючи, але не обмежуючись, майнову шкоду, втрату можливості використання, втрату бізнесу, економічний збиток, втрату даних або неотриманий прибуток, що виникає з вашого використання чи доступу до сайту або у зв’язку з ними, або неспроможність використовувати або мати доступ до сайту або його контенту. Компанія Amway докладатиме усіх зусиль, щоб забезпечити достовірність всієї інформації та Матеріалів, які розміщені на сайті. Однак Amway не може гарантувати достовірність всієї інформації та Матеріалів і не несе відповідальності та не має жодних фінансових зобов'язань за точність, повноту та достовірність будь-якої інформації та Матеріалів, які розміщуються на сайті. Ми не гарантуємо, що робота цього сайту буде неперервною чи безпомилковою, або що цей сайт не містить вірусів або інших складових, які можуть завдати шкоди обладнанню або програмному забезпеченню. Amway не гарантує, що сайт буде сумісний з обладнанням або програмним забезпеченням, яке ви можете використовувати, та не гарантує, що сайт буде працювати весь час або у будь-який час. Ви погоджуєтесь відшкодувати, забезпечити захист та звільнити компанію Amway та пов’язаних із нею осіб від будь-якої відповідальності або збитків, які зумовлені порушенням вами Умов використання сайту, або вашого використання сайту.

6. Обмеження або блокування доступу до сайту за порушення Умов використання сайту

У випадку порушення цих Умов використання сайту, зокрема у випадку використання сайту або окремих елементів сайту не за призначенням, доступ до сайту може бути обмежено або заблоковано. Компанія Amway загалом залишає за собою право частково або повністю змінювати, блокувати або припиняти роботу сайту або його контенту у будь-який час та з будь-якої причини.

7. Положення про подільність умов

Якщо одне із положень цих Умов використання сайту є недійсним або визнається недійсним судом, це не буде впливати на чинність інших умов.

8. Вибір права, юрисдикція та місце провадження

Використання сайту та цих Умов використання сайту регулюється законодавством України. Якщо інше не передбачено законом, суди України мають виключну юрисдикцію та є єдиними органами вирішення будь-якого спору, який виникає з приводу використання сайту чи цих Умов використання сайту або у зв’язку з ними.